O nas

Iwona Dmowska

Właściciel

Decyzję o wyborze medycyny podjęłam już w szkole podstawowej. Podczas wyboru szkoły wyższej celowałam w najlepszą w mieście. Finalnie swoją przygodę rozpoczęłam na Medycznym Studium Techniki dentystycznej w Toruniu, nie było łatwo, jednakże ukończyłam szkołę z wyróżnieniem. Zdobyłam również ważne certyfikaty, które teraz pozwalają mi wykonywać swój zawód.

W 2001 roku wraz z Agnieszką założyłyśmy własną pracownię protetyczną IVA-DENT. Od tego czasu  poświęcamy się pracy protetycznej. 

Specjalizuję się w napalaniu ceramiki i przykładam dużą wagę aby moje prace były wykonane rzetelnie.

Cenię sobie dobry kontakt ze stomatologami. Wszystkie najważniejsze sprawy ustalam indywidualnie. Wykonuję planowanie sposobem wax-up, aby dokładnie przedstawić zakres prac.

Agnieszka Salm

Właściciel

Studium Techniki dentystycznej  w Łodzi zakończyłam z wyróżnieniem oraz uzyskałam stosowne certyfikaty. Po zakończeniu szkoły realizując swoją pasję, postanowiłam wraz z Iwoną założyć własną pracownię protetyczną. Początki były ciężkie, wiele spraw musiałyśmy rozwiązywać same, jednakże nie poddawałyśmy się i już od 20 lat prężnie działamy na rynku.

Specjalizuję się w podbudowach i skanowaniu, wszystkie moje prace są wysokiej jakości. Przez wiele lat pogłębiałam swoją wiedzę w tym zakresie pod okiem profesjonalistów.

Każda praca jaką wykonuję jest wcześniej dokładnie analizowana ze stomatologiem i pacjentem. Po ustaleniu konkretnych i ważnych elementów przystępuję do pracy.

Moją zaletą jest bardzo dobry kontakt z pacjentami.

Opinie