O nas

labolatorium

Praca w laboratorium ma dla nas wiele wspólnego z pasją najmłodszych lat, dlatego w nasze projekty wkładamy tyle samo serca, ile kiedyś w wielogodzinne szkicowanie i rzeźbiarstwo.

     Od najmłodszych lat skupiamy  się na detalach. Naszą wspólną pasją był szkic i rzeźba, to dzięki nim odnalazłyśmy wspólny język. Doskonałe proporcje i każdy detal jaki wkładałyśmy w pracę zaowocował w późniejszym etapie naszej działalności. Z czasem pasję przeobraziłyśmy w protetykę dentystyczną. Karierę w dziedzinie stomatologii zapoczątkowałyśmy na Medycznym Studium Techniki dentystycznej w Łodzi, którą obie ukończyłyśmy z wyróżnieniem.

   Od 20 lat tworzymy prace o wysokich standardach. Wspólnie prowadzimy laboratorium w Łodzi, przy ulicy Gdańskiej 112. Jest to niewielka pracownia, jednakże świetnie wyposażona. Posiadamy doskonałej jakości sprzęt i nowoczesne narzędzia. To dzięki nim nasze prace spełniają oczekiwania naszych klientów.

Zespół

Iwona Dmowska

Właściciel

Decyzję o wyborze medycyny podjęłam już w szkole podstawowej. Gdy wybierałam szkołę wyższą celowałam w najlepszą w mieście. Ostatecznie swoją przygodę rozpoczęłam na Medycznym Studium Techniki dentystycznej w Łodzi, nie było łatwo, jednakże ukończyłam szkołę z wyróżnieniem. Zdobyłam również ważne certyfikaty, które teraz pozwalają mi wykonywać swój zawód.

W 2001 roku wraz z Agnieszką założyłyśmy własną pracownię protetyczną IVA-DENT. Od tego czasu  poświęcamy się pracy protetycznej. 

Specjalizuję się w napalaniu ceramiki i przykładam dużą wagę aby moje prace były wykonane rzetelnie.

Cenię sobie dobry kontakt ze stomatologami. Wszystkie najważniejsze sprawy ustalam indywidualnie. Wykonuję planowanie sposobem wax-up, aby dokładnie przedstawić zakres prac.

Agnieszka Salm

Właściciel

Studium Techniki dentystycznej  w Łodzi zakończyłam z wyróżnieniem oraz uzyskałam stosowne certyfikaty. Po zakończeniu szkoły realizując swoją pasję, postanowiłam wraz z Iwoną założyć własną pracownię protetyczną. Początki były ciężkie, wiele spraw musiałyśmy rozwiązywać same, jednakże nie poddawałyśmy się i już od 20 lat prężnie działamy na rynku.

Specjalizuję się w podbudowach i skanowaniu, wszystkie moje prace są wysokiej jakości. Przez wiele lat pogłębiałam swoją wiedzę w tym zakresie pod okiem profesjonalistów.

Każda praca jaką wykonuję jest wcześniej dokładnie analizowana ze stomatologiem i pacjentem. Po ustaleniu konkretnych i ważnych elementów przystępuję do pracy.

Moją zaletą jest bardzo dobry kontakt z pacjentaim.

Opinie