O nas

IVA dent to  pracownia protetyczna, która działa od 2001 r. Naszym głównym założeniem jest wykonywanie wysokiej jakości prac, które spełnią oczekiwania zarówno klienta jak i stomatologa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu tworzymy staranne i dopracowane w każdym najmniejszym calu produkty, które zawsze dostarczamy na czas. 

Współpracujemy z wieloma zadowolonymi dentystami i jesteśmy otwarte na nowe wyzwania. Budujemy nowe stanowiska pracy, jak i doposażamy nasze laboratorium w wysokiej jakości narzędzia. Zapraszamy do kontaktu!

Iwona Dmowska

Właściciel

Przygodę z protetyką rozpoczęłam na Medycznym Studium Techniki Dentystycznej w Toruniu, choć nie było łatwo, ukończyłam szkołę z wyróżnieniem. Zdobyłam ważne certyfikaty, które teraz pozwalają mi wykonywać swój zawód.

W 2001 roku wraz z Agnieszką założyłyśmy własną pracownię protetyczną IVA dent. Od tego czasu  poświęcamy się pracy protetycznej, która stała się naszą pasją.

Specjalizuję się w napalaniu ceramiki oraz wykonuję planowanie sposobem wax-up. Przykładam ogromną wagę, aby moje realizacje były wykonane rzetelnie a taka forma pracy pozwala mi przedstawić ich zakres bardzo dokładnie.

Cenię sobie dobry kontakt ze stomatologami.

Agnieszka Salm

Właściciel

Studium Techniki Dentystycznej  w Łodzi zakończyłam z wyróżnieniem oraz uzyskałam stosowne certyfikaty. Po zakończeniu szkoły realizując swoją pasję, postanowiłam wraz z Iwoną założyć własną pracownię protetyczną. Początki były ciężkie, wiele spraw musiałyśmy rozwiązywać same, jednakże nie poddawałyśmy się i już od 20 lat prężnie działamy na rynku.

Specjalizuję się w podbudowach i skanowaniu, wszystkie moje prace są wysokiej jakości. Przez wiele lat pogłębiałam swoją wiedzę w tym zakresie pod okiem profesjonalistów.

Każda praca, jaką wykonuję, jest wcześniej dokładnie analizowana ze stomatologiem i pacjentem, aby po ustaleniu konkretnych i ważnych elementów, przystąpić do pracy.

Mam bardzo dobry kontakt z pacjentami.